Szkoła Podstawowa im. Stanisława Moniuszki w Bąkowicach

MEN       WOM      Kuratorium       WODIiP       CKE       OKE Wrocław       Gmina Świerczów       WSzPWN       WSiP       Polska

 

  Strona główna

  Aktualności

  Informacje o szkole

  Historia szkoły

  Pracownicy

  Dokumenty szkolne

  Przyjaciele szkoły

  Dla rodziców

  Dla ucznia

  Plan zajęć

  Galeria

 

     Napisz do nas

                                       

                                                             ZNAM MOJĄ GMINĘ

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Bąkowicach realizując program „Klub ciekawskich” opracowany na konkurs w ramach zadania „Kształcenie umiejętności społecznych i życiowych, kształtowanie właściwych relacji w kontaktach międzyludzkich” – „Rządowy program – Rozwój edukacji na terenach wiejskich w latach 2008 – 2013”, uczestniczyli w zajęciach kółka fotograficznego, kółka informatycznego oraz kółka historyczno – regionalnego, podczas których opracowali edukacyjną grę planszową „Znam moją gminę – wędrówka po Gminie Świerczów”. Pomysłodawcą i koordynatorem całego przedsięwzięcia była Pani Renata Boduch. To pierwsza tego typu publikacja edukacyjna przedstawiająca walory, ciekawostki i informacje o Gminie Świerczów, dlatego egzemplarze powstałej gry zostały podarowane dla biblioteki wiejskiej i gminnej, a także dla Publicznego Przedszkola w Świerczowie, Szkoły Podstawowej w Dąbrowie i Publicznego Gimnazjum w Świerczowie.

W Szkole Podstawowej w Bąkowicach gra cieszy się dużym zainteresowaniem. Uczniowie wykorzystują każdą wolną chwilę, by miło spędzić czas i dowiedzieć się czegoś więcej o naszej gminie.

Cezary Zając

wstecz